Půjčovna lodí
Point On-line objednávka

Mapa pointů a řeky

OBJEDNÁVKA LODÍ - IN LIFE POINTS

ON LINE formulář objednávky - Půjčovna lodí IN LIFE Morava - objednávky v rámci IN LIFE POINTŮ. Po zadání datumů a počtu jednotlivých položek vám formulář okamžitě zobrazí cenu vybraného setu za celou dobu výpůjčky. Případná sleva se vám zobrazí ve spodní části formuláře a automaticky se odečte od celkové ceny. Kliknutím na "VYTVOŘIT OBJEDNÁVKU" odesíláte celou objednávku ke zpracování do naší půjčovny. Jak objednávku obdržíme a zpracujeme, kontaktujeme vás pro její potvrzení. Pozor, pokud chcete svoz bagáže, tato služba musí být objednaná. Do poznámky napište doplňující informace k objednávce, jako například velikosti bot nebo neoprenů, věk dětí pro správný výběr vest, pádlo pro dítě navíc, popřípadě jiné pro vás a pro vaši plavbu důležité informace.

Přejeme pěkný den a pěknou plavbu s vybavením z naší půjčovny - pro pomoc s objednávkou volejte - 727 965 970 Na potvrzovací email prosím neodpovídejte. Změny na petr@in-life.cz.

Systém slev : sleva se zobrazí v objednávce automaticky Proč využít naše pointy ?
Objednávka nad 5 000,- Kč sleva 5 % neplatíte žádnou dopravu materiálu na start ani z cíle plavby
Objednávka nad 10 000,- Kč sleva 10 % zdarma vám převezeme bagáž z POINTU na POINT
Objednávka nad 15 000,- Kč sleva 15 % v ceně je kompletní vybavení - loď, pádla, vesty, barely
Objednávka nad 20 000,- Kč individuální kalkulace dostanete mapku řeky Moravy se všemi jezy zdarma
Naši klienti dostanou ve vybraných kempech slevu na kempovném :-))) projeď všech 10 pointů, posbírej razítka a máš tričko IN LIFE
Pokud nechcete cestovat vlakem, nebo MHD, využijte naše VODNÍ TAXI. Rezervujte si dopravu osob telefonicky na čísle 774 44 55 99.

Výpočet ceny a objednávka

Další služby a odkazy